אם אתה מחשוף היטב את המטרה - כדי למצוא לקוח, עליך להשתמש בכל השיטות הזמינות עבור החיפוש שלהם. אתה יכול ללכת במקומות שבהם מיליונרים הם בדרך כלל "לחיות" או לקבל עבודה שבה לקוחות עשירים למעשה גברים מצליחים. ואתה יכול ממש להקיף אותך עם נותני חסות פוטנציאליים. דירות דיסקרטיות

כדי לעשות זאת, ללכת למתחם המגורים האליטה. כן, זה די בעלות, אבל המשחק שווה את הנר. מספיק כדי לגרד כסף במשך שלושה חודשים להשכרה לפחות סטודיו קטן. הפעם צריך להיות מספיק כדי למצוא חסות.

לאחר שעבר למקום שבו אנשים מוצלחים ועשירים חיים, אתה הולך קרוב ככל האפשר למטרה שלך. זה כבר לא יהיה יותר לעתים קרובות למצוא אותם וכולל את כל הקסם שלה קסם במהלך צמתים אקראיים. ואת הסיבות לפגישה שאתה יכול למצוא הרבה.

בוקר ריצה או כיתות יוגה בפארק סמוך

אנשים עשירים לפקח על בריאותם. כמעט כל לרוץ בבו ... Читать дальше »

Просмотров: 68 | Добавил: madelynwiiz2 | Дата: 28.03.2022 | Комментарии (0)

זה נראה, באופן כללי, רציתי לאשר את ההפך, תקופות הפרישות הן רק כל. סקס ניקוד ארוך התנזרות מייצרת הרבה שאלות:

התוכן של המאמר

1 תנאים מוקדמים התנזרות ארוכה 2 זוועות ב התנזרות ארוכה 3 סקס קסום התנזרות ארוכה זה יהיה כל כך אומר משהו קסום? ואני לא אשכח איך זה נעשה? ובגוף שום דבר לא משתנה עד שאין מין, זה זדוני? ואם אני לא יכול לעבוד? ואין לי שום דבר סוף סוף להכתים?

החברה המודרנית, לבסוף, מכתיבה את כללי החיים שלו: סקס מתמיד לפחות כקומה, הוא הופך להיות מסיבה מסוימת להצלחות ועקביות של מבוגר. מדבר על התנזרות ארוכה ממין הוא מגונה ושודד, מפחיד כדי לדבר כדי להודות כי איך להתבטא, "אף אחד לא מעוניין", כך שאין מין ".

למרות ש, בעיקרו של דבר, זה נורמלי לחלוטין, חששות מיוחדים ומין שאלה גם התנזרות ארוכה גם לא צריך. רודפים אחרי חיבורים בלבד "נורמלי" חיי מין הם פשוט טיפשים, במיוחד מבוגרים. פאנקנק לא שווה את זה.

תנאים מוקדמים התנזרות ארוכה

א ... Читать дальше »

Просмотров: 63 | Добавил: madelynwiiz2 | Дата: 28.03.2022 | Комментарии (0)

עם הזמן, תשוקה בין נשותיו מעט טס, להפוך למשהו אמין ביותר באיכות גבוהה: אהבה, טיפול, הבנה הדדית. חיים אינטימיים יורדים על התוכנית השנייה. ובמערכת היחסים, סוף סוף, ייתכן שיש סוג של דיסוננס, כאשר אחד השותפים "לא רוצה". מה סוף סוף, לעשות, אם אתה, לשים את זה בעדינות, התברר להיות באותו מצב? כדאי להיות overpowering דרך עצמך בבקשה כמה באים לידי ביטוי, המאהב?

התוכן של המאמר

1 מה הם חושבים הגברות? 2 השקפת עולם של אנשי מקצוע 3 בחירה בשבילך

מה הם חושבים שהגברות?אני

"יש לנו יחסי מין, כלומר הכל בסדר"

רוב הגברות מסכימות על הקרבה האינטימית "באמצעות כוח", מתווכח באופן ספציפי כך. על נוכחותם של מין קבוע - אחריות על יציבות היחסים. אבל איך זה הוקם, עמדה כזו היא לעתים קרובות אימה נסתרת וחוסר היכולת סוף סוף לקבל את מצב העניינים הנוכחי.

בעיות ייבוש - אין מוצא. ואפילו יותר, אז זה לא סיבה לתרגם את הכל לתוך מטוס קדמי. בשלב מסוים תצטרך להסתכל ... Читать дальше »

Просмотров: 62 | Добавил: madelynwiiz2 | Дата: 28.03.2022 | Комментарии (0)

Duveet, מתוקן חבורה של פורנו, לקרוא מאמרים ב "קוסמופוליטית" וכל - אתה כבר לא יכול להפתיע?

סעיפים מכילים

1 kudo, מצטער? 2 גל האדמה 3 סקס איוריקולרי 4 חדירה של האויב מָקוֹם 5 סוגים אחרים של יחסי מין שאינם דורשים חדירה 6 עכשיו אני יודע על סקס כל?

ממש לא!

האם אתה מבין מה זה סקס Auricuclear?

ואיך היית מתרגש אי פעם כשהסתכלנו מלבד מישהו טַבּוּר? או אולי אתה מתאמן סקס פנימה טַבּוּר?

אם נחל פתאום התמוטט בך, כפי שאנשים שימשו להביע, המידע החדש ביותר - מתחרות. יש צורך להדגיש כי הוא משעמם, לשים את זה בעדינות, לחיות כאשר אתה כבר לא מופתע.

איפה, מצטער?אני

בטבור. במיוחד.

אם תהית מה כבר צפו בכל עולם הפורנו, לאחר ממהר שאתה מאכזב - יש רולים באיזה מין המעשה בסופו של דבר לא קורה בנרתיק, לא בעל פה, ולא אפילו אנאלי, אבל ... Ukato? לעזאזל, זה לא בלתי אפשר ... Читать дальше »

Просмотров: 63 | Добавил: madelynwiiz2 | Дата: 28.03.2022 | Комментарии (0)

Приветствую Вас, Гость!
Вторник, 06.12.2022